پی‌پل امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در آمریکا آغاز کرد

پی‌پل امکان خرید و فروش رمز ارزها را فراهم می کند

پی‌پل (PayPal) با همکاری یک شرکت فعال در عرصه ارزهای دیجیتال (رمزارزها) به نام Paxos سرویس تازه ای را اجرا کرد. از این پس کاربران پی‌پل در آمریکا این امکان را خواهند داشت تا ارزهای دیجیتالی خود را خرید و فروش و همچنین بوسیله پی‌پل نگهداری کنند. این قابلیت برای سایر کشورهایی که از پی‌پل استفاده می‌کنند هم بزودی فعال خواهد شد.
پی‌پل از بیت‌کوین (Bitcoinاتریوم (Ethereumبیت کوین کش‌ (Bitcoin Cash) و لایت کوین (Litecoin) در ابتدای کار پشتیبانی خواهد کرد و شما قادر خواهید بود تا با اتصال حساب کاربری خودتان در پی‌پل اقدام به داد و ستد رمز ارزها کنید.

در ابتدای سال ۲۰۲۱، پی‌پل قصد دارد تا از دارایی دیجیتال شما به عنوان منبع خرید های شما استفاده کند و شما قادر خواهید بود با حساب پی‌پل خودتان که از مجموعه ای از حساب ها از دلار و رمز ارزها هست به راحتی خرید انجام دهید.

این بهترین اتفاق برای دنیای رمز ارزها یا پول های دیجیتال در دوره کنونی است، خرید انجام دهیم بدون آنکه لازم باشد آن پول را به دلار یا یورو و یا سایر پول های چاپی تبدیل کنیم!

منبع این نوشته از خبر  PayPal to let you buy and sell cryptocurrencies in the US در وبسایت TechCrunch می باشد و برای شما در وبلاگ خودمان تهیه و نگارش شده است.